top of page
  • Yazarın fotoğrafıDoğa Suna

Fuar Stand Firmaları | Fuar Standı Nasıl Yapılır ?

Ticari anlamda sürdürülebilir bir başarının, gerçekleştirilen faaliyetin tanıtımı ile doğru orantılı olduğu hepimizin malumudur. Özellikle fuar stand firmaları olarak bizler de çalıştığımız bireysel ya da kurumsal girişimcilerin maksimum düzeyde tanıtımı sağlamakla yükümlü olduğumuzu bilerek hareket etmek durumundayız. Dolayısıyla fuarlar veya benzeri organizasyonlarda firmanın vizyonunu yeterli düzeyde temsil edecek görselliği yakalamak stand üreticisi bir firma olarak başlıca hedefimizdir diyebiliriz.


Fuar Standı Nasıl Yapılır?


Öncelikle stand tasarımlarının birçok modelde ve farklı malzemelerden üretilebildiğini hemen belirtelim. Bu çerçevede fuar standı nasıl yapılır? Sorusunda aranması gereken esas yanıtın projede hangi türden malzemelerin kullanılacağı ve işçilik kalitesinin boyutu olduğunu düşünüyoruz. Modern atölyelerimizde üretilen projelerin nasıl hayat bulduğu noktasına gelince örneğin; firmamız, ileri teknoloji ürünü cihazların eşliğinde, Ahşap İşleme, Pleksiglas ve Pvc işleme ile metal işleme çalışmalarını projede ihtiyaç duyulan yerlerde uygulanmak koşuluyla 3D teknolojisi ile destekliyoruz. Bu kısa bilgilendirme sonrasında dilerseniz konunun daha iyi anlaşılabilmesi için stand çeşitlerini genel olarak birkaç başlıkta açıklayalım;


· Standart modeller

· Modüler stand

· Ahşap stand

· PVC veya Pleksiglas stand

· Özel tasarım standlar

· Maxima stand

· Örümcek stand


İlk akla gelen birkaç stand çeşidi. Elbette hizmet almayı düşündüğünüz fuar stand firmaları arasında bir tercih yapabilmeniz açısından bu tasarımlar hakkında bilgi sahibi olmanızda büyük yarar bulunuyor. Ayrıca önemli bir hatırlatmada daha bulunalım; saymış olduğumuz stand çeşitlerinin tamamında aynı anda ahşap, alüminyum veya farklı metal türleri ile birlikte PVC ürünlerin de kullanılabilmesi pekâlâ mümkündür.


Fuar Stant Firmaları Arasında Saygın Kuruluşlarla Çalışmalısınız


Görsel anlamda sıra dışı tasarımların, adeta bir sanat eserine dönüştürüldüğü projelere ihtiyaç duyan girişimcilerin, fuar stand firmaları arasında seçim yaparken kuruluşun saygınlığına itibar etmesi gerektiğini anti parantez belirtmiş olalım. Dilerseniz konu ile ilgili olarak uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve profesyonel stant üreticisi firmamızın 7/24 açık müşteri destek hattından detaylı bilgi alabilirsiniz. Son derece kapsamlı bilgilerin memnuniyetle sizlere aktarılacağı görüşmemiz sonrasında fuar stand firmaları arayışınıza artık bir son vereceğinizi düşünüyoruz. Çünkü uygun fiyatlarının yanı sıra işçilik&malzeme kalitesi yönünden muhteşem stand tasarımları üretiyoruz. Esenlikler diliyoruz efendim.

64 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page